image

Ktorý soundbar vybrať do domácnosti alebo na párty? Máme pre vás jediný test, ktorý potrebujete vidieť.

  • Ušetrite peniaze, čas a nervy pri výbere najlepšieho soundbaru.
  • Na základe nezávislých spotrebiteľských recenzií si vyberte soundbar s najlepším pomerom ceny a kvality.
  • Po výbere najlepšieho soundbaru vám pomôžeme vybrať najlacnejšiu ponuku.

Soundbar namiesto reproduktora

Soundbar je elektronické zariadenie, ktoré produkuje zvuk. Je to vlastne reproduktor, ktorý produkuje naozaj kvalitný a dobre skreslený zvuk. Soundbar má podlhovastý horizontálny tvar, ktorý dobre vyzerá a je vhodný na umiestnenie pod alebo nad televízor. Niektoré soundbary možno rozobrať a ich bezdrôtové časti umiestniť do rôznych kútov miestnosti, niektoré možno pripojiť k subwooferu, aby ste získali basový zvuk. Soundbary môžu ľahko nahradiť predtým obľúbené reproduktory. Aspoň pre tých, ktorí naozaj nepotrebujú najlepší priestorový zvuk a nežijú vo veľkých priestoroch.

Televízory už budú tenké ako papier. Tým sa síce dosiahne elegantnejší vzhľad, ale na druhej strane to znamená, že nemajú dostatok priestoru pre zabudované reproduktory, čo tiež zhoršuje zvukový zážitok.

Prinášame dokonalé estetické a zvukovo prijateľné riešenie – kompaktný soundbar, ktorý produkuje výkonný a priestorový zvuk, tzv. soundbar. S tým súvisí otázka, ktorý z nich je pre vás najlepší? Tu sú najlepšie soundbary, ktoré môžete nájsť v krajine!

Víťaz spotrebiteľského testu roka 2023

Ľudová voľba

Fenda F&D HT-230

SoundBar Fenda F&D HT-230:Reproduktory televízie neposkytujú príliš kvalitný zvuk. Vďaka soundbaru si prenesiete kino do svojej obývačky a film si …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★91%
Cena: 62 €

Zlatá stredná cesta

MAJORITY AUDIO Sierra Plus

SoundBar MAJORITY AUDIO Sierra Plus:Televízne reproduktory často nemajú taký kvalitný zvuk, ako by si poslucháč predstavoval. So soundbarom budete mať …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★95%
Cena: 300 €

Víťaz testu

BOSE Smart Soundbar 600

SoundBar BOSE Smart Soundbar 600:Soundbar Bose Home Smart Soundbar 600 s Dolby AtmosSoundbar Bose Home Smart Soundbar 600 je ideálnym …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★96%
Cena: 546 €

Pre náročných

Sony HT-A7000

SoundBar Sony HT-A7000:Odporúčané k tomuto modeluDoprajte si kvalitný priestorový zvuk zo soundbaru Sony HT-A7000 7.1.2Vybavte vašu obývaciu izbu kvalitným soundbarom …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★90%
Cena: 1 199 €

Prečo by ste si mali kúpiť soundbar

Najlepší spoločník pre váš televízor 4K

Vysokokvalitný priestorový zvuk je všetko, čo potrebujete na doplnenie zážitku zo sledovania televízora Ultra-HD. Vďaka mimoriadne jasnému displeju s vysokým rozlíšením oceníte aj kvalitný zvuk, ktorý zodpovedá vašej investícii do špičkového zariadenia.

Vysokokvalitný priestorový zvuk (okamžitá aktualizácia)

Doma môžete mať priestorový zvuk na rovnakej úrovni, ako keby ste boli v kine, vďaka soundbaru, ktorý vám pri sledovaní televízie poskytne skutočný, aktuálny zvuk. V skutočnosti to vyzerá, že máte v miestnosti niekoľko takýchto reproduktorov.

Prispôsobte si domáce zvukové vybavenie svojim potrebám a so správnym nastavením môže mať váš zvuk až terapeutické účinky počas celého dňa. Keď zvýšite hlasitosť, môžete dokonca cítiť, ako zem vibruje. Pripravte sa na to, že sa úplne oddáte takémuto zvukovému zážitku – áno, so sundbars môžete zažiť všetko!

Kompaktný a estetický soundbar oproti veľkému domácemu kinu

Keďže priestory v domácnosti sú stále menšie a drahšie, vieme, že nie každý má možnosť premeniť celú miestnosť alebo dokonca časť obývačky na domáce kino – čo s toľkými reproduktormi. Soundbary tento problém ľahko vyriešia, pretože sú kompaktné a pohodlne sa zmestia pod televízor, či už sú namontované na nich alebo na doske stola. Zaberajú smiešne málo miesta a zároveň vytvárajú dokonalú zvukovú kulisu pre vás a vašu rodinu.

Navyše sú zvukové panely navrhnuté tak, aby vyzerali moderne a príťažlivo. Takto to trochu zvýrazňuje celkový dojem z celej miestnosti.

Jednoduchá údržba

Soundbary sú navrhnuté tak, aby boli elegantné a kompaktné, a zvyčajne nevyžadujú veľkú pozornosť ani úsilie, pokiaľ ide o údržbu. Väčšina z nich má dobrú kvalitu konštrukcie a vydrží dlho. Okrem toho stačí zariadenie správne umiestniť a to je všetko, nie sú potrebné žiadne ďalšie náklady na inštaláciu alebo nastavenie!

Pomerne cenovo dostupná a pohodlná modernizácia

V porovnaní s domácim kinom môžete ľahko získať kvalitný a žiadaný soundbar s pomerne nízkou počiatočnou investíciou. Už sa nemusíte starať o počet reproduktorov. Malé, veľké a vysoké, namontované alebo umiestnené vedľa televízora, všetky sú teraz súčasťou jedného výkonného soundbaru. Boli by ste prekvapení, koľko dobrých soundbarov dokáže v dnešnej dobe vytvoriť dojem, že zvuk prichádza zo všetkých strán a doslova vás obklopuje!

Název
Hodnocení
Cena

Ako si vybrať soundbar

Počet kanálov a priestorový zvuk

Výber počtu kanálov závisí od typu zvukovej scény, ktorú chcete vytvoriť. Ak hľadáte lepší zvuk ako pri bežných stereosystémoch, teda tých, ktoré sa šíria cez ľavý a pravý reproduktor, mali by ste zvážiť soundbar s minimálne 5 alebo 7 kanálmi. Pre štandardné domáce kino by to bolo slušné minimum. To znamená, že soundbar obsahuje 5 zvukových kanálov – jeden v strede, jeden vpravo, jeden vľavo a dva vzadu, čím vytvára plnohodnotný zvukový systém.

Výber technológie Dolby Atmos jednoznačne mení všetko, čo ste doteraz zažili o zvuku, pretože vytvára dokonalú ilúziu priestorového zvuku, ktorý vás akoby úplne obklopí. To zaručuje neuveriteľný a pohlcujúci zvukový zážitok nielen pri sledovaní filmov, ale aj pri hraní hier.

Soundbar + subwoofer

Niektoré soundbary sa dodávajú s prídavným subwooferom na vytvorenie plnohodnotného priestorového zvuku. Tieto subwoofery sú zvyčajne bezdrôtové a môžu byť namontované na strope alebo kdekoľvek inde mimo dohľadu. Niektoré soundbary sú vybavené zadnými reproduktormi, ktoré sa používajú na vytvorenie vhodného zvukového prostredia.

Označenie zvukových kanálov

Vďaka číselnému označeniu je veľmi jednoduché zistiť, koľko kanálov má soundbar. Prvé číslo pred bodkou (t. j. 2.0, 3.1, 5.1.2 a 7.1.2) označuje počet zvukových kanálov, ktoré má soundbar k dispozícii. Druhé číslo označuje, či je k dispozícii subwoofer. 1, ak je k dispozícii, a 0, ak nie je. Tretie číslo znamená, že súčasťou soundbaru sú 2 stropné reproduktory.

S väčším počtom kanálov bude produkovaný zvuk skutočne špičkový a v porovnaní so základnou úrovňou výrazne autentickejší.

Možnosti pripojenia

Soundbary vyššej triedy, samozrejme, spolu s vyššou cenou ponúkajú viac možností pripojenia. Ak teda máte televízor s rozlíšením 4K alebo HDR alebo prehrávač Blu-ray, soundbar s nimi dokáže spolupracovať a zabezpečiť, aby zachytával a premietal zvuk v kvalite Blu-ray alebo 4K.

Vďaka možnosti pripojenia vstupov HDMI je soundbar vybavený všetkým až po špičkovú kvalitu zvuku televízorov 4K/HDR. Dokáže dekódovať zvukové formáty Blu-ray a zlepšuje kvalitu zvuku, takže je skutočne špičkový. Získate jednoznačne najlepšiu kvalitu zvuku, akú môžete dosiahnuť.

Ak si zaobstaráte soundbar, ktorý je kompatibilný s bezdrôtovým prenosom zvuku, môžete bezproblémovo pripojiť viacero zariadení bez káblov, t. j. pomocou Bluetooth alebo AirPlay.

Nakupujte podľa svojich potrieb

Nakoniec je dôležité vedieť, aké zariadenie bude najlepšie fungovať s tým, čo už máte doma, a kúpiť si také, ktoré bude kompatibilné – ak plánujete v blízkej dobe aktualizáciu, aktualizujte. Pravdepodobne nebudete musieť kupovať najlepší soundbar na trhu, ak ho plánujete používať len na počúvanie televízie. V každom prípade aj základný soundbar postačí na zlepšenie kvality zvuku a zážitku.

Porovnanie zvuku reproduktorov

Aj keď sú soundbary naozaj sofistikované, nedokážu ponúknuť ilúziu priestorového zvuku tak dobre ako systémy 5.1. Je to celkom logické. Pri sústave šiestich reproduktorov sa zvuk šíri naozaj z každého kúta miestnosti, čo pri soundbaroch nie je možné. Ide o jednu, maximálne dve škatule. Priestorový zvuk je teda v skutočnosti len dobre premyslená ilúzia. Väčšina používateľov však bude so zvukom určite spokojná. Ich zvuk je veľmi blízky priestorovému efektu. Pozrime sa teda na výhody a nevýhody soundbarov a domáceho kina.

Veľkým plusom soundbaru je jednoduchá inštalácia a tiež manipulácia. Dobré je, že soundbar nepotrebuje veľa miesta a nemusíte premýšľať, kam ukryť káble. Okrem toho je cena v porovnaní s domácim kinom prijateľnejšia. Na druhej strane domáce kiná ponúkajú lepšiu kvalitu priestorového zvuku, čo oceníte najmä vo veľkom priestore. Ak je teda vaša obývacia izba veľmi priestranná, zostaňte pri starej klasike a investujte do kvalitného systému 5.1. Ak je vaša obývacia izba malá a nemáte prehnané požiadavky na zvuk, určite vám postačí soundbar. Samozrejme, zvuk z neho je mnohonásobne lepší ako zvuk z reproduktorov televízora.

Najlepšie soundbary roka 2023 na základe zvukového testu

1.miesto

Philips TAB5105/12

SoundBar Philips TAB5105/12:Soundbar Phillips TAB5105/12 2.0Jednoduché zlepšenie zvuku vášho televízoraElegantný dvojkanálový soundbar Phillips TAB5105/12 2.0 …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★97%
Cena: 97 €

2.miesto

JBL Bar 1000

SoundBar JBL Bar 1000:Zvuk prenášaný z televíznych reproduktorov je často nedostačujúci a náročnejší divák ho …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★91%
Cena: 1 150 €

3.miesto

Sony HT-A3000, Dolby Atmos® 3.1

SoundBar Sony HT-A3000, Dolby Atmos® 3.1:Odporúčané k tomuto modeluSoundbar Sony HT-A3000Nechajte sa pohltiť sledovaným filmom …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★93%
Cena: 477 €

4.miesto

AKAI ASB-5L

SoundBar AKAI ASB-5L:Soundbar AKAI vám umožní užiť si hranie hier, prípadne počúvanie hudby aj sledovanie …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★93%
Cena: 63 €

5.miesto

Bowers & Wilkins Formation BAR

SoundBar Bowers & Wilkins Formation BAR:SoundBar BOWERS&WILKINS zvládne skvele pozdvihnúť úroveň zvuku vášho televízora a …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★94%
Cena: 858 €

6.miesto

Polk Audio MagniFi Max AX

SoundBar Polk Audio MagniFi Max AX:Vylepší zvuk televízora skutočným priestorovým zvukom Atmos a DTS: XPolk …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★96%
Cena: 799 €

7.miesto

Sonos ARC biely

SoundBar Sonos ARC biely:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!S prémiovým inteligentným soundbarom Sonos ARC …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★94%
Cena: 799 €

8.miesto

Sharp HT-SB107

SoundBar Sharp HT-SB107:Televízne reproduktory často nemajú taký kvalitný zvuk, ako by si poslucháč predstavoval. Vďaka …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★91%
Cena: 80 €

9.miesto

JVC TH-E851B Atmos 3.1

SoundBar JVC TH-E851B Atmos 3.1:Vyberte značkuJVCHyundaiGoGENSoundbar JVC TH-E851BÚvodHlavné informácieTechnická špecifikáciaCELKOVÝ VÝKON380 WbezdrôtovýSUBWOOFER42Mesiacov zárukaTECHNOLÓGIADOLBY ATMOSZmeniť videoVložte …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★93%
Cena: 359 €

10.miesto

TCL S643W

SoundBar TCL S643W:3.1 kanálová konfigurácia soundbaru TCL S643W – silné basy a zároveň krištáľovo čistý …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★99%
Cena: 159 €

11.miesto

Panasonic SC-HTB490

SoundBar Panasonic SC-HTB490: Soundbar Panasonic SC-HTB490 vytvorí kino u vás doma Doprajte si kvalitný zvuk …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★90%
Cena: 239 €

12.miesto

Bose Bass module 700 čierny

Subwoofer Bose Bass module 700 čierny:Špičkový basový modul Bose Bass module 700 je určený na …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★98%
Cena: 800 €

13.miesto

LG SP8YA

SoundBar LG SP8YA:Štýlový SoundBar LG SP8YA vytvára dokonalý zvukový zážitokNie je vyplnený Alternatívny text k …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★99%
Cena: 373 €

14.miesto

TCL S522W

SoundBar TCL S522W:Ponorte sa do čistého a zároveň dynamického zvukuSoundbar TCL S522W pozdvihne zvuk z …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★92%
Cena: 118 €

15.miesto

Polk Signa S3

SoundBar Polk Signa S3:Reproduktory televízie neposkytujú príliš kvalitný zvuk. V momente, keď k svojmu televíznemu …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★98%
Cena: 279 €

Kedy je soundbar dobrá voľba?

Ak si chcete zaobstarať zvukový systém do malého priestoru, soundbar je lepšia voľba. Rovnako sa rozhodnite pre jeden z nich, ak nechcete investovať príliš veľa peňazí. Je tiež dobrou voľbou, ak si potrpíte na dizajn, najmä na moderný a elegantný vzhľad. Aj tie najlacnejšie soundbary vám určite ponúknu oveľa lepší a bohatší zvuk ako bežný televízor. Ak si priplatíte, môžete si kúpiť aj soundbary s najnovšou technológiou Dolby Atmos. Potom máte stopercentnú istotu, že budete mať ilúziu priestorového zvuku. Pri sledovaní hororu tak nebudete ochudobnení o pocit, že kroky sú naozaj za vami. A vo chvíli, keď vám srdce pomaly vyskočí z hrude od strachu, možno oceníte, že je to naozaj len ilúzia a za vami nie je žiadny zvuk.

najlacnejšie a najlepšie soundbary

1.miesto

Philips TAB5105/12

SoundBar Philips TAB5105/12:Soundbar Phillips TAB5105/12 2.0Jednoduché zlepšenie zvuku vášho televízoraElegantný …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★97%
Cena: 97 €

2.miesto

AKAI ASB-5L

SoundBar AKAI ASB-5L:Soundbar AKAI vám umožní užiť si hranie hier, …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★93%
Cena: 63 €

3.miesto

Sharp HT-SB107

SoundBar Sharp HT-SB107:Televízne reproduktory často nemajú taký kvalitný zvuk, ako …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★91%
Cena: 80 €

4.miesto

Creative Stage SE

SoundBar Creative Stage SE:Soundbar Creative mnohonásobne pozdvihne úroveň zvuku, ktorý …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★97%
Cena: 60 €

5.miesto

Trust GXT 619W Thorne RGB biely

SoundBar Trust GXT 619W Thorne RGB biely:Soundbar TRUST má zvuk, …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★92%
Cena: 50 €

6.miesto

Panasonic SC-HTB100EGK

SoundBar Panasonic SC-HTB100EGK:Zvuk, ktorý prenášajú televízne reproduktory, je pre náročnejších …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★99%
Cena: 99 €

7.miesto

MAJORITY AUDIO Bowfell Plus

SoundBar MAJORITY AUDIO Bowfell Plus:Reproduktory televízie neposkytujú príliš kvalitný zvuk. …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★96%
Cena: 90 €

8.miesto

Gogen TAS 950

SoundBar Gogen TAS 950:Vyberte značkuJVCHyundaiGoGENSoundbar GoGEN TAS 950ÚvodHlavné informácieTechnická špecifikácia140 …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★95%
Cena: 101 €

9.miesto

Maxxo SB-120 2.1

SoundBar Maxxo SB-120 2.1:Zvuk, ktorý prenášajú televízne reproduktory, je pre …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★90%
Cena: 60 €

10.miesto

Creative Stage Air V2

SoundBar Creative Stage Air V2:Creative Stage Air V2 – kompaktný …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★98%
Cena: 42 €

Ako je možné vymeniť systém viacerých skriniek?

Jedna škatuľa oproti piatim? Ako je možné, že kvalita je veľmi podobná? Je to preto, že soundbary používajú virtuálnu simuláciu zvuku. V ideálnom prípade by však soundbar mal mať aspoň samostatné zadné reproduktory. Na trhu sú soundbary 2.0, ktoré majú len dva predné kanály. Soundbary 2.1 majú dva predné kanály a subwoofer. Soundbar 3.0 má dva predné kanály, subwoofer a stredový kanál. Tá zvyšuje kvalitu hovoreného slova. Soundbar 5.1 má dva predné kanály, dva zadné kanály a subwoofer. Tento soundbar skutočne dosahuje kvalitu domáceho kina.

Odporúčam vám zaobstarať si soundbar, ktorý obsahuje aspoň subwoofer. Základom sú predsa dobré basy. Môžete si vybrať medzi jednotkou so zabudovaným subwooferom alebo externým subwooferom. Ten má, samozrejme, lepšiu kvalitu zvuku a je hlasnejší. Je to však aj drahšia možnosť.

Inštalácia soundbaru

Ak nie ste technický typ, nezúfajte. Inštalácia soundbaru je veľmi jednoduchá. Vďaka návodu sa vám nemôže stať, že by ste všetko správne nainštalovali za niekoľko minút. Pri nákupoch myslite na to, kam soundbar skutočne umiestnite. V ideálnom prípade by mal mať rovnakú veľkosť ako váš televízor. Soundbar môžete umiestniť pod televízor alebo ho nainštalovať pomocou nástenného držiaka. V porovnaní s inštaláciou reproduktorového systému je to naozaj jednoduchá operácia. Navyše nemusíte ťahať káble.

Zaujímavé funkcie soundbaru

Soundbar nie je len zariadenie na zlepšenie kvality zvuku televízora. Samozrejme, môžete si na ňom pustiť aj film na DVD alebo rádio. Teda ak si kúpite typ, ktorý tieto funkcie podporuje. Soundbary majú aj výstupy HDMI, USB a slúchadlá. Môžete tak napríklad počúvať hudbu priamo z flash disku alebo iného zdroja. Výstup HDMI umožňuje pripojenie k televízoru, hernej konzole alebo set-top boxu. Výstup na slúchadlá samozrejme umožňuje pripojenie slúchadiel. Niektoré zariadenia majú aj Bluetooth. Ich výhodou je, že na pripojenie nepotrebujete kábel. Aj vďaka tomu sa s nimi ľahšie manipuluje a môžete ich pohodlne používať kdekoľvek v byte alebo ich prenášať napríklad na chatu. Zaujímavou funkciou niektorých soundbarov je funkcia DRC. Ide o nočný režim, ktorý kompenzuje rozdiely v hlasitosti akčných scén. ´

Mobilné pripojenie

Zariadenia s rozhraním bluetooth sa samozrejme jednoducho pripájajú k telefónu a môžete z nich prehrávať hudbu. Existujú však aj aplikácie pre soundbary. Funkcia Multiroom umožňuje používať telefón ako diaľkové ovládanie. Ovládač domáceho kina aj aplikácia SongPal dokážu vybrať zdroj zvuku, takže pomocou nich môžete ovládať basy a výšky.

Pred nákupom by ste mali vedieť

Dôkladne si premyslite, či ste so zvukom zo soundbaru naozaj spokojní, a neočakávajte absolútnu dokonalosť, akú vám môže poskytnúť iba zvuková súprava. Ak sa rozhodnete pre kúpu, ujasnite si, čo má zariadenie robiť a čo nepotrebujete. Pri kúpe vždy sledujte špecifikácie. V tomto prípade bohužiaľ platí, že čím vyššia cena, tým vyššia kvalita. Vždy si radšej porovnajte výkon a ceny viacerých soundbarov, aby ste nakoniec neboli sklamaní.

Soundbar vs Soundbase

Soundbar je ideálnym riešením, ak máte málo miesta pod televízorom a zároveň uprednostňujete moderný dizajn a jednoduché používanie. So subwooferom je to veľmi slušná voľba, bez neho sa dodáva takzvaná zvuková základňa, v ktorej sa nachádzajú väčšie reproduktory. Ak nechcete používať samostatný subwoofer, ale chcete mať poriadne basy, zvážte, či si namiesto neho zaobstarať zvukovú základňu.

Soundbary sú v posledných rokoch čoraz populárnejšie.Ide o dlhé, elegantné reproduktory, ktoré sa zvyčajne nachádzajú pod televízorom a slúžia ako doplnok celej zostavy. Zaberajú tiež menej miesta a sú estetické.Niektoré soundbary môžu mať pripojené ďalšie subwoofery pre lepšie basy, sú bezdrôtové a môžu byť namontované mimo dohľadu.

Obe sú slušnou alternatívou k zostave s viacerými reproduktormi pre pocit domáceho kina. Kľúčovým rozdielom medzi nimi je však ich zvuková projekcia. Soundbary sú širšie, a preto majú za následok širšiu zvukovú projekciu. Širšie zvukové pole vytvára ilúziu priestorového zvuku bez potreby skutočných priestorových reproduktorov.

Rozruch okolo Dolby Atmos

Dolby Atmos je svätý grál soundbarov. Je to ako dosiahnuť osvietenie na najvyššej úrovni. Dolby Atmos v podstate vytvára trojrozmernú zvukovú kulisu, ktorá povznáša vaše zmysly. Nie je to len zvukový zážitok, ale zvuk skutočne počujete a cítite z jednej strany na druhú. Navyše je dnes čoraz viac obsahu kompatibilného s technológiou Dolby Atmos.

Na prácu s technológiou Dolby Atmos budete potrebovať nový prijímač pre televízor a prehrávače. Dobrou správou je, že existuje mnoho možností, ako získať slušný prijímač. Nebudete potrebovať ani vylepšený prehrávač Blu-ray, ani lepšie káble HDMI, pretože všetko je kompatibilné.

Ak si tento upgrade môžete dovoliť, niet pochýb o tom, že Dolby Atmos je naozaj skvelá investícia!

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (4)

RedakceNajlepsiVyber

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *