O nás

Vitajte na stránke najlepsivyber.sk, ktorá bude vaším stálym a spoľahlivým pomocníkom pri výbere tých najlepších produktov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. Výber najlepších produktov neustále aktualizujeme, a preto vám vždy prinášame aktuálny zoznam podľa testov a recenzií, ktoré sú podľa nezávislých spotrebiteľov najlepšie. Nemáme žiadnych sponzorov, ktorí by určovali, čo zverejniť a čo nie. Všetko, čo vám prinášame, je čisto nezávislý názor spotrebiteľa, ktorý má s produktom skúsenosti.

Ako pre vás vytvárame a pripravujeme naše testy?

Predtým, ako začneme písať článok, vždy si pripravíme niekoľko strán A4 s témou. Vyberáme najdôležitejšie veci, na ktoré spotrebitelia pri výbere často zabúdajú a v budúcnosti ich ľutujú. Naši redaktori prechádzajú desiatky webových stránok z Slovenska aj zo zahraničia, navštevujú miestne obchody, kontaktujú predajcov a na základe získaných informácií vyberajú to najdôležitejšie, čo chceme zverejniť. Jeden článok spravidla trvá niekoľko dní.

Zoznam najlepších produktov

Všetky výrobky sa vyberajú podľa niekoľkých prísnych kritérií:

  • Vyberáme len najnovšie produkty
  • Najlepšie hodnotené produkty
  • Dopytované produkty
  • Výrobky s nízkou mierou reklamácií

Rozdelenie, priradenie a hodnotenie

Všetky informácie, ktoré sme o vybranom výrobku zhromaždili, zoradíme podľa hodnotenia. Tým sa každému výrobku pridelí miesto v rebríčku, ktorý zvyčajne zostavujeme vzostupne. Konečné hodnotenie výrobku môže ovplyvniť mnoho aspektov. Prvým je napríklad popularita výpredajov, hodnotenia používateľov zo stránok na porovnávanie cien alebo obľúbené internetové obchody. Vďaka našim postupom a know-how dosahujeme najefektívnejšie výsledky, ktoré používame na hodnotenie a zaraďovanie produktov do porovnávacej tabuľky.

Udržiavame produkty aktuálne

Udržiavame aktuálne informácie od výrobcov, takže naše porovnávacie tabuľky sú vždy aktuálne. Sme si plne vedomí toho, že mobilný telefón, ktorý je dnes predajným hitom, ním o dva roky nebude. Udržiavame tiež aktuálne odkazy na vybraný produkt, aby sme vám čo najviac uľahčili nákup a zabezpečili, že vždy dostanete presne to, na čo kliknete.

Spolupracujeme so spoločnosťou Heureka a najväčšími internetovými obchodmi

Na našich webových stránkach nikdy nenájdete klasický otravný reklamný priestor, ktorý poznáte z väčšiny webových stránok. Žiadne vyskakovacie okná, žiadne neprehľadné reklamné plochy, ktoré spomaľujú počítače a mobilné telefóny. Zakladáme si na čistom a prehľadnom prostredí. Spolupracujeme len s najväčšími hráčmi na českom internete, ako sú alza.sk, mall.sk, electroworld.sk, okay.sk atď. A v neposlednom rade s najobľúbenejším porovnávačom cien – Heureka.sk. Ak vám s výberom pomohol náš nákupný poradca, klikli ste na e-shop a následne ste si produkt zakúpili, máte možnosť získať malú províziu z predaja. Týmto spôsobom významne prispievate k fungovaniu stránky, takže nie ste otravným reklamným blokom.