image

Nákupný poradca + TOP 15 recenzií produktov + spotrebiteľský test ABSOLVUJTE NÁŠ TEST A VYBERTE SI NAJLEPŠIE UZAVRETÉ SLÚCHADLÁ NA TRHU.

  • Nestrácajte čas hľadaním najlepších uzavretých slúchadiel.
  • Na základe recenzií používateľov vám pomôžeme vybrať najlepšie slúchadlá s uzavretými chrbtom pre 2024
  • Ušetrite s nami čas a peniaze.

V tejto príručke sa dozviete o TOP 10 najlepších slúchadlách s uzavretými chrbtom a o tom, ako sa od seba líšia. Recenzie produktov sú pre vaše pohodlie rozdelené do troch cenových kategórií a samostatnej kategórie pre hráčov. Prečo sú redukcia šumu, ekvalizér a Bluetooth také dôležité?

Existujú modely určené špeciálne pre hip-hop a aké sú najlepšie uzavreté slúchadlá na hranie? Táto príručka vám poskytne odpovede na tieto a ďalšie dôležité otázky. Tabuľka s najobľúbenejšími produktmi na trhu vám pomôže správne sa rozhodnúť.

Víťaz spotrebiteľského testu roka 2024

Prečo je ťažké nájsť tie správne slúchadlá s uzavretými ušami

Hľadanie správneho modelu môže byť často stresujúce. Je to preto, že existuje veľa rôznych typov zameraných na rôzne činnosti a potom sa vám môže zdať, že si musíte kúpiť viacero súprav. Napríklad pár slúchadiel na štúdiový mix, jedny na hranie a druhé na počúvanie hudby je niečo, čo robí veľa spotrebiteľov bez ohľadu na to, ako veľmi im záleží priamo na jemnosti zvuku.

Preto môže byť veľmi ťažké nájsť model, ktorý by vám vyhovoval vo všetkých smeroch a spĺňal všetky vaše potreby, pretože väčšina značiek sa špecializuje len na konkrétne účely. Aby ste vedeli, ktoré z nich budú pre vás tie pravé, musíte sa nechať ovplyvniť nielen marketingom, ale aj zistiť, ktoré aspekty si vy osobne ceníte najviac, a potom hľadať slúchadlá, ktoré budú spĺňať všetky tieto požiadavky, a podľa toho ich označiť za najlepšie slúchadlá.

A pretože nájsť tie správne slúchadlá môže byť náročné, sme tu, aby sme vám pomohli správne sa rozhodnúť. Hudobník, ktorý nám pomohol vytvoriť tento článok, cestuje, ale rád hrá aj videohry a zveril sa nám, že keď sa pozrieme späť, aj on predtým používal jeden pár slúchadiel na rôzne účely. A to ho presvedčilo, aby preskúmal ponuku na súčasnom trhu, takže si môžete byť istí, že tu narazíte len na tie najlepšie uzavreté slúchadlá zo všetkých.

Najlepšie uzavreté slúchadlá na hranie hier alebo počúvanie hudby podľa najnáročnejších poslucháčov 2024:

1.miesto

SUPERLUX HMC681EVO

Herné slúchadlá SUPERLUX HMC681EVO:Chcete mať vždy náskok pred protivníkom? Potom by vás mohli zaujať herné …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★90%
Cena: 54 €

2.miesto

Acer Predator Galea 365

Herné slúchadlá Acer Predator Galea 365:Chcete posunúť svoje hráčske vybavenie o level vyššie? Dajte šancu …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★94%
Cena: 68 €

Ako fungujú uzavreté slúchadlá

Tieto zariadenia fungujú rovnako ako akékoľvek iné zariadenia do uší: slúchadlá sú v podstate minireproduktory, ktoré sú uzavreté v penovom krúžku pre pohodlie a akustický priestor a potom sú napájané elektrinou. Sú prepojené káblom, ktorý nielen napája zariadenie, ale aj prenáša zvuk do minireproduktorov.

Názov uzavretých slúchadiel nemusí nevyhnutne odkazovať na to, ako zariadenie prenáša zvuk, ale skôr na to, čo s týmto zvukom robí. Jednoducho povedané, sú obklopené plastovým plášťom, ktorý ich oddeľuje od okolitého priestoru obklopujúceho používateľa. To tiež zabraňuje úniku zvuku, takže používateľ môže počuť hudbu priamo tak, ako bola zaznamenaná.

To je výrazný rozdiel oproti modelom s otvorenými zadnými slúchadlami, ktoré nemajú kryt a zabraňujú oddeleniu hudby vychádzajúcej zo slúchadiel od vonkajšieho okolitého hluku. Tieto typy poskytujú technicky prirodzenejší a plynulejší zvuk, ale môžu sa rýchlo stať kontraproduktívnymi, ak má niekto okolo seba počas počúvania veľa hluku (napr. pri jazde verejnou dopravou). Preto ich používajú napríklad ľudia, ktorí chcú počúvať aj vonkajšiu akustiku – napríklad ak sa prechádzate v lese a chcete počuť okrem hudby aj zvuky vtákov.

najlacnejšie a najlepšie uzavreté slúchadlá

1.miesto

SUPERLUX HMC681EVO

Herné slúchadlá SUPERLUX HMC681EVO:Chcete mať vždy náskok pred protivníkom? Potom …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★90%
Cena: 54 €

2.miesto

Acer Predator Galea 365

Herné slúchadlá Acer Predator Galea 365:Chcete posunúť svoje hráčske vybavenie …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★94%
Cena: 68 €

Aké sú typy a rozdiely medzi uzavretými slúchadlami

Jednotlivé typy sa nerozlišujú podľa toho, ako fungujú samotné slúchadlá, ale podľa toho, aké majú funkcie. Najväčší rozdiel medzi modelmi je často v ich pripojení, či sú bezdrôtové, alebo či majú funkciu potlačenia hluku.

  • Bluetooth Pre niektorých nie sú modely s Bluetooth práve najlepším riešením, ale uprednostňujú ich, pretože ich neobťažujú otravné káble.
  • Potlačenie hluku. Druhým typom sú slúchadlá s potlačením šumu, čo je typ technológie, ktorá v podstate vytvára zvukovú vlnu, ktorá je o 180 stupňov mimo fázy so signálom prenášajúcim okolitý zvuk, a preto je v slúchadlách oveľa tichšie. Niektoré typy používajú na dosiahnutie podobného efektu aj malé mikrofóny vo vnútri výrobku.

Modely s potlačením hluku sa výborne hodia v situáciách, keď ste v lietadle, v hlučnom metre alebo v podobných situáciách s vysokým hlukom, kde by inak bolo ťažké dostatočne počuť hudbu. Sú tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú počuť len hudbu a v ich okolí nie je žiadny rušivý hluk.

  • Ekvalizér (EQ) na vyváženie zvuku. Niektoré typy týchto zariadení sa špecializujú aj na rôzne typy hudby. Napríklad modely vytvorené pre hip-hop, ako sú Beats by Dre, nebudú tak dobré pre klasickú hudbu, pretože sú zvyčajne nastavené tak, aby zdôrazňovali basy a rytmy, ktoré sa častejšie vyskytujú v hip-hopovej estetike. Radšej sa zamerajte na modely, ktoré majú nastaviteľné ekvalizéry alebo jednoducho štandardizované ekvalizéry vhodné pre všetky typy hudby. V sekcii recenzií tohto článku vám s tým pomôžeme a poskytneme recenzie produktov, ktoré sú vo svojej podstate univerzálne.

Na čo sa zamerať pri kúpe výrobku

Keď hľadáte tie správne slúchadlá, ktoré sú pre vás vhodné, treba sa zamerať na tri hlavné prvky, ktoré sme uviedli vyššie: káblové alebo bezdrôtové, funkcie potlačenia šumu a potenciálna špecializácia EQ.

Název
Hodnocení
Cena

Najlepšie slúchadlá podľa Heureky

Pozrite si recenzie používateľov Heureky na najlepšie produkty na trhu, ktoré sa dajú kúpiť za ceny od 40 do 450 EUR. Niektoré modely sú vhodnejšie na počúvanie hudby, iné sa odporúčajú na hranie hier. Je pozoruhodné, že len niekoľko produktov v tomto zozname má funkcie Bluetooth a potlačenia hluku, ale všetky majú dobrú kvalitu zvuku. Pri výbere slúchadiel určených na hranie hier zvážte funkcie, ako je zabudovaný mikrofón, ako aj celkovú úroveň pohodlia.

Dúfame, že tento článok bol pre vás užitočný a pomohol vám vybrať si tie najlepšie slúchadlá, aké ste si mohli priať.

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

RedakceNajlepsiVyber

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *